portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Pod Przyjaznym Adresem - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pod Przyjaznym Adresem - sprawy osiedlowe » Forum » Opinie o Profit Development
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Opinie o Profit Development

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
termistor85 
   

Bywalec


Wiek: 29
Dołączył: Nie Maj 13, 2012 23:19
Posty: 31
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 23:23    Temat postu: Opinie o Profit Development

Witam, Zastanawiamy się z żoną nad kupnem mieszkania na tym osiedlu.

Byliśmy prawie zdecydowani gdy trafiliśmy na opinię o PD:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,186,76564929,76564929,profit_development_opinie.html

Czy ktoś z Was to czytał - jeśli tak to co Was skłoniło by mimo wszystko zaufać Profit Development - bo nam szczęka opadła...
kuras100 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lip 10, 2011 11:40
Posty: 56
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 20:00    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Czytaliśmy czytaliśmy ... myślę, że każdy z nas zna wszystkie negatywne historie związane z PD Smile pozostaje tylko mieć nadzieje, że nic takiego się nie powtórzy...
fbchris 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sty 10, 2012 21:23
Posty: 74
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 18:49    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Tak i podjąłem to ryzyko...

przekonały mnie wyjaśnienia w siedzibie PD oraz fakt że na którego dewelopera nie popatrzeć to każdy ma coś za paznokciami Smile

a i rzeczowe opinie na forum Mój Grabiszynek - poprzedniej inwestycji PD tez nie były bez znaczenia...
orzech_wloski 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 21:16
Posty: 144
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 14:44    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Tak tego wątku nie da się ominąć Wink Do takich opinii trzeba odnosić się z dystansem, a jeżeli zależy na Wam na obiektywnej opinii to pojedźcie na inwestycje wybudowane przez Profita i popytajcie mieszkańców Wink Dobrze jest też wysłuchać wyjaśnień samego dewelopera.
termistor85 
   

Bywalec


Wiek: 29
Dołączył: Nie Maj 13, 2012 23:19
Posty: 31
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 23:08    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

No dobra... wygląda na to, że będziemy sąsiadami Smile
star_79 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 31, 2012 12:28
Posty: 170
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 19:10    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Przykro powiedzieć, ale możecie żałować decyzji zakupu u tego dewelopera mieszkania. Deweloper jest niesolidny, rada - omijać go jak najdalej. Przykład - inwestycja Plejada II w Łodzi. Masa usterek i wszystkie naprawy robione po łebkach. Na pierwszym zebraniu Pan Dyerktor przycisniety przez mieszkańców sam przyznał sie, że robia tak aby rękojma przeszła a potem mieszkancy martwcie sie sami. Obecnie odpisuja mieszkańcom że nie naprawia " bo projekt tak przewiduje "I tak np. barierki balkonowe mocowane sa u dołu śrubami tak, żę barierka się chwieje i moze sie oderwać, mieszkańcy obawiają sie dochodzic do barierek balkonowych i broń boże aby ktoś sie oparł za barierkę, mozna z nią zlecieć z piątego pietra, ale to normalne. Wiele takich spraw jest - najlepiej poczytajcie na forum Plejady II. Nawet klamiki sa wykonane z kruchego plastiku i jednemu z lokatorów taka klamka została w ręku przy zamykaniu komórki. Świadczy to o jakosci zastosowanych materiałow. Do tego wilgoć w budynku, lejąca się przez sufit do garażu w wielu miejscach woda i grzyb pośpiesznie zeskrobany i zapaprany tynkiem. A co jeszcze wyjdzie tego nikt nie wie.
orzech_wloski 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 21:16
Posty: 144
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Cze 13, 2012 13:36    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Poczytałem wątki na waszym forum i dramatu nie ma. To że komuś klamka od komórki odpadła mnie osobiście nie zrazi. Na upartego to każdą klamkę można wyrwać.
Dobrze ktoś napisał na waszym forum:
Cytat:
Natomiast nie rozumiem pretensji i zdziwienia niektórych osób barierkami balkonowymi. Przecież to że nie posiadają przytwierdzenia poręczy do muru ściany tylko są kręcone do stelaża w podłodze było wiadomo od samego początku. Takie rozwiązanie ma każde mieszkanie i jest to kwestia architektoniczna projektu fasady budynku.

Poza tym Przecież był odbiór techniczny i można było to wówczas zakwestionować i zwyczajnie nie podpisywać odbioru. Nie rozumiem jak można podpisać odbiór bez rzetelnego obejrzenia mieszkania w każdym calu, zwłaszcza że deweloper wywierał presję czasową w kwestiach odbiorów technicznych i przekazania kluczy, więc tym bardziej należało BARDZO DOKŁADNIE przyjrzeć się mieszkaniu jak i wykończeniu balkonu. Bo dla mnie ten pośpiech i presja Profitu wydały się dość dziwne

A tak potem gdy przychodzi zebranie i czas na sprawy rzekłbym kardynalne, jak wilgoć i koszty utrzymania, to pojawia się lista zażaleń, pt. nie taka barierka , zbyt głośny domofon sąsiada i komary za oknem a do tego przekrzykiwanie się nawzajem jak na Bałuckim Rynku w dzień targowy


Nie znam dewelopera który byłby pozbawiony wad. Sam mieszkam w 7 letnim budynku, tynki sypią się z balkonu, barierki rdzewieją, sufit i ściany popękały, na początku kaloryfer ciekł i zalewał sąsiada. Przeciekający dach w garażu...


Ostatnio zmieniony przez orzech_wloski dnia Wed Jun 13, 2012 23:26, liczba edycji: 2
fbchris 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sty 10, 2012 21:23
Posty: 74
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Cze 13, 2012 22:06    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

orzech_wloski napisał:
Sam mieszkam w 7 letnim budynku, tynki sypią się z balkonu, barierki rdzewieją, sufit i ściany popękały, na początku kaloryfer ciekł i zalewał sąsiada.


Siedmioletnie i już zmieniasz? Czy teraz mieszkania zmienia się jak samochody!?!

Ja straciłem trochę entuzjazm ponieważ poleciłem osiedle znajomym i dostali niższą cenę niż ja a jak się chciałem dogadać w sprawie jakieś obniżki to mur beton Sad

jakby ceny poszły do góry to na pewno "zaproponowano by nam aneksy" a tka Twoja strata człowieku...
kuras100 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lip 10, 2011 11:40
Posty: 56
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Cze 13, 2012 23:07    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Chris, to było do przewidzenia, że pod koniec inwestycji ceny będą niższe aczkolwiek pamiętaj, że Ty wybrałeś sobie mieszkanie takie jakie chciałeś, Twoim znajomi już takiej możliwości nie mieli i zapewne brali co było...
a tak z ciekawości, masz transze czy 10/90 ? jeśli transze to może tutaj coś spróbuj ugrać jeszcze Smile?
orzech_wloski 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 21:16
Posty: 144
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Cze 13, 2012 23:21    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Cytat:
Siedmioletnie i już zmieniasz? Czy teraz mieszkania zmienia się jak samochody!?!


To mieszkanie rodziców z którymi mieszkam. Odnośnie cen to zawsze jest tak, że jak jest większy wybór to cena większa. Te mieszkania ostatnie będą najbardziej przecenione.
star_79 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 31, 2012 12:28
Posty: 170
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Śro Cze 20, 2012 19:03    Temat postu: Re: Czy czytaliście opinie o Profit Development?

Co do barierek to nikt o tym nie miał pojęcia, tak samo że okna pod ciężarem bedą się psuły co dwa tygodnie, woda będzie się lała do garażu po każdym deszczu i to z góry i z dołu przez posadzkę, klamki są tylko przykładem jakości materiałów których Profit używa do budowy swoich nieruchomości, wszystko aby było taniej, ceny ma niskie ale jakośc tragiczna a jeszcze stosunek do osób które nabyły mieszkanie, wygzekwowanie naprawy błędów bez założenia sprawy sądowej jest niemozliwe.
Niezdecydowany123 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sty 28, 2013 16:01
Posty: 3
Skąd: Wrocław-Pod-Przyjaznym-Adresem

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 16:06    Temat postu: Re: Opinie o Profit Development

Witam, zastanawiam się nad zakupem mieszkania od Profit Development. Niestety też naczytałem się dużo niepochlebnych opinii. Inwestycja "Pod przyjaznym adresem" wydaje się naprawdę ciekawa. Czy pojawiły się jakieś problem/ błędy w tej inwestycji? Czy ktoś z Was odradza kupno mieszkania w tej lokalizacji?

Pozdrawiam
S
sebszczec 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Nie Maj 13, 2012 21:11
Posty: 67
Skąd: Wrocaw

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 16:28    Temat postu: Re: Opinie o Profit Development

Błędy ? Ba - całe mnóstwo. Przynajmniej w moim przypadku szybko je usuwają. Ostatnia wpadka - awaria przez którą pół osiedla jest bez ogrzewania Cool
Niezdecydowany123 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sty 28, 2013 16:01
Posty: 3
Skąd: Wrocław-Pod-Przyjaznym-Adresem

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 16:53    Temat postu: Re: Opinie o Profit Development

Trochę poczytałem o odbiorach i wydaje się, że jakiś większych problemów nie było. Współczuje jeżeli chodzi o ogrzewanie i mam nadzieję, że to sprawa tylko pierwszego sezonu i że niedługo zostanie naprawiona. Których budynków usterka dotyczy? A z relacji klient deweloper jesteście zadowoleni? Czy raczej "sprzedane nas nie obchodzi"?
Axolotl 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Gru 28, 2012 20:50
Posty: 23
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 23:21    Temat postu: Re: Opinie o Profit Development

My generalnie jesteśmy zadowoleni. Po odbiorze mieszkania pani Karolina z Profit Development nadal odbiera od nas telefony :-) Co prawda trzeba ją było trochę pogonić z naprawą usterek w terminie, ale w sumie po pierwszym telefonie nadała bieg sprawom :-)

Co do samych usterek to nie było ich u nas bardzo dużo - z tego co się orientuję to taka średnia mieszkaniowa w tej inwestycji (28, z czego 2 poważniejsze), a te które były zostały naprawione na tyle szybko, że powodowały jedynie nieznaczne przestoje w remoncie.

Oczywiście są awarie typu niedziałające ogrzewanie w kilku klatkach, cieknący kaloryfer w innej, ale myślę, że takie usterki są zawsze w pierwszych miesiącach użytkowania nowego osiedla i nie da się tego uniknąć (oprócz oczywiście dużego faila ze złą pompą w jednej z kotłowni - więcej w wątku "odbiory mieszkań").

Szukaliśmy mieszkania w tej okolicy, więc siłą rzeczy rozmawialiśmy też z Blockpolem i Locusem. Moim zdaniem PDSA, jeśli chodzi o obsługę klienta i ogólny wizerunek, wypadł najlepiej z tej trójki.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama